IB-Forum

Pełna wersja: Sterowanie by-passem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Istnieje możliwość kupienia sterownika z dodatkowym sterowaniem bypass'u rekuperatora? Jestem laikiem w elektronice, i nie wiem jakie przepustnice są dostępne na rynku, jakie siłowniki będą pasować do waszego sterownika. Proszę o radę.
Witam,

Sterownik posiadający opcję sterowania by-passem właśnie powstaje. Najprawdopodobniej będzie wdrożony do sprzedaży jeszcze przed końcem wakacji. Posiadamy przepustnice powietrza w różnych rozmiarach - proszę rzucić okiem na poniższy link:

Przepustnice, sklep

Przepustnice te są sterowane trójprzewodowo: jeden przewód jest podłączony na stałe z przewodem neutralnym sieci, a pomiędzy dwoma pozostałymi jest przełączana faza zasilania, w zależności od tego, czy przepustnica ma się otworzyć czy zamknąć. Przepustnice o takiej zasadzie sterowania współpracują z naszymi sterownikami.
Dziękuję za odpowiedz.
Nie posiadacie przepustnic trójnikowych, które by wybierały raz 1 kanał, raz 2-gi kanał? Idealnie pasowało by do gwc/czerpnia, również reku/bypass.
Proszę dać znać jak sterownik będzie gotowy.
Niestety nie posiadamy przepustnic trójdrogowych - zawsze "składamy" taką przepustnicę z dwóch przelotowych. Gdy nowy sterownik o którym rozmawialiśmy będzie gotowy, informacja o tym pojawi się na forum w następującym dziale:

IB-Tron 3100GWC, forum