IB-Forum

Pełna wersja: Informacje o propozycjach nowych sterowników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym dziale proszę przedstawiać propozycję nowych sterowników, które chcieliby Państwo zobaczyć w naszej ofercie w ramach IB-System.

Jeżeli pomysł dotyczy istniejącego sterownika (np. dodania nowej funkcji, zmiany działania itp) proszę założyć wątek przy odpowiednim sterowniku.

Każdy pomysł i sugestia są dla naszej firmy ważne. Dlatego proszę swobodnie wyrażać swoje pomysły. Proszę pamiętać, że tworzymy sterowniki dla naszych klientów a nie dla nas samych. Wiele naszych produktów powstało z inicjatywy naszych klientów, a praktycznie każdy sterownik ma przynajmniej jedną funkcję zasugerowaną przez klienta.

Nie możemy zagwarantować, że każdy pomysł sterownika będzie przez nas zrealizowany. Decyzja o realizacji projektu jest podejmowana wewnątrz naszej firmy. Przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu realizacji projektu bierzemy pod uwagę koszt wdrożenia oraz potencjalne zainteresowanie i sprzedaż gotowego produktu. Im większe zainteresowanie konkretną propozycją tym większa szansa na stworzenie sterownika. Niemniej często realizujemy projekty niedochodowe ale ciekawe i ambitne. Takie realizacje traktujemy jako budowanie i promowanie naszej firmy, która nie boi się nowatorskiego podejścia do sterowników.

Dlatego każdy pomysł ma szanse na realizację.