• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie
#1
Witam
Zainteresowało mnie kilka pozycji z Państwa oferty ze strony:
http://www.sklep.insbud.net/index.php/cPath/21.html

przed złożeniem zamówienia chciałbym uzyskać odpowiedź na następujące pytania:

1. Jaka jest szerokość siłownika zaworów IB-Qxx dwu i trzy-drogowego?
2. czy istnieje jakakolwiek możliwość ręcznego ustawienie takiego zaworu np. w przypadku długotrwałej przerwy w dostawie energii elektrycznej?
3. czy jest możliwość złożenia zamówienia na kilka produktów wśród których jest np jeden przy którym na jego stronie jest informacja o braku w magazynie przez najbliższy miesiąc i otrzymania wszystkich tych produktów razem z chwilą gdy stan magazynowy tego produktu nie będzie już zerowy?
konkretnie chodzi mi o opcję termostatu IB- Tron 1000HT bez pilota lub IB - Tron 3100.
Czy dobrze rozumiem że w termostatach np IB- Tron 1000HT o wyjściu przystosowanym do sterowania zaworami IB-Qxx może zaistnieć stan kiedy nie jest wysterowane żadne wyście (ani zamykanie ani otwieranie)? Czy macie w swojej bogatej ofercie termostat w którym zamykanie lub otwieranie takiego zaworu mogłoby się odbywać "impulsowo" z nastawialnymi przez użytkownika długości impulsu i przerwy?
Pod użytkownikiem [b]e-mail_contact[/b] znajdują się wybrane wypowiedzi/pytania kierowane do naszej firmy drogą e-mailową. Nie jest to prawdziwy użytkownik forum.
  Odpowiedz
#2
Witam,
Niema możliwości by żadne wyjście nie było wysterowane, jeśli chodzi o wyjście impulsowe na dzień dzisiejszy nie mamy go jeszcze ale jakby był Pan zainteresowany to proszę pytać w maju powinno się coś pojawić.
Szerokość siłownika to 85 mm zarówno dla zaworu 2 jaki 3 drogowego.
Podczas długotrwałego braku prądu możliwe jest ściągnięcie siłownika z zaworu i ręczne ustawienie zaworu.
Tak jest taka możliwość by poczekać z wysyłką do skończenia kompletacji całego zamówienia, ponadto ma pan pierwszeństwo w wysyłce wówczas t.z. wysyłamy do Pana zaraz po otrzymaniu brakujących elementów zamówienia.
Pozdrawiam,
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości