• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IB-Tron 3100GWC
#1
Witam
Czy już wiadomo kiedy pojawi się ten sterownik w sprzedaży ?
  Odpowiedz
#2
Chcielibyśmy wprowadzić go do sprzedaży do końca września. Termin ten jest bardzo realny, jeżeli tylko nie pojawią się po drodze jakieś problemy techniczne.

Projekt jest już właściwie gotowy, w najbliższym czasie planujemy oddać do programistom, aby stworzyli oprogramowanie. Sterownik będzie miał rozszerzoną funkcjonalność względem modelu 1000GWC. Dodana zostanie między innymi obsługa by-passu oraz automatyczny wybór trybu chłodzenie/grzanie w zależności od aktualnej temperatury pokojowej.
  Odpowiedz
#3
Czy koniec września jest nadal aktualny na wprowadzenie sterownika do sprzedaży ?
  Odpowiedz
#4
Dużo w tym momencie zależy od naszych programistów - został im przesłany kompletny projekt sterownika i w tym momencie przygotowywane jest przez nich oprogramowanie. Jeżeli nie będzie problemów z oprogramowaniem i testy wypadną pomyślnie to pozostanie przygotowanie instrukcji i wprowadzenie sterownika do sprzedaży. Koniec września jest realnym terminem, ale powinien być raczej postrzegany jako najwcześniejszy możliwy.

Jeżeli oprogramowanie, które otrzymamy, będzie wymagało jakichś poprawek to możliwe jest niewielkie opóźnienie, ale nie powinno być ono dłuższe niż 2 tygodnie.

Równocześnie nasi programiści pracują nad nowym sterownikiem pogodowym - IB-Tron 3100W-4Z. Również mamy nadzieję ukończyć ten projekt wraz z rozpoczęciem jesieni. Bieżące informacje będą pojawiały się w dziale poświęconym temu sterownikowi.
  Odpowiedz
#5
Czy są już jakieś wieści o tym sterowniku ??[/i]
  Odpowiedz
#6
Czy już wiadomo kiedy pojawi się ten sterownik ??
  Odpowiedz
#7
czy te sterownik w końcu zostanie wprowadzony do sprzedaży?
znana jet jego cena?

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości